Sukces nie zna garnic

„Sukces nie zna granic” 

Documentary series „Sukces nie zna granic” consist of 10 episodes and from August 29 will be broadcast on Canal + Discovery every Monday at 21. 00. Host Tomasz Kin with the film crew in each episode will be presented the Polish emigrants who often due to their hard work and talent-have become an important part of the local communities in different parts of the world, m. in. in Europe, America and Asia.


„Sukces nie zna granic”

Serial dokumentalny „Sukces nie zna granic” będzie składał się z 10 odcinków i od 29 sierpnia br. będzie nadawany na antenie Canal+ Discovery w każdy poniedziałek o godz. 21.00. Prowadzący Tomasz Kin wraz z ekipą filmową w każdym odcinku będzie przedstawiał polskich emigrantów, którzy – często dzięki swojej pracowitości i talentowi – stali się ważną częścią lokalnych społeczności w różnych częściach świata, m.in. w Europie, Ameryce i Azji.

Bohaterami poszczególnych odcinków będą m.in. polscy artyści, naukowcy oraz biznesmeni. Opowiedzą, dlaczego zdecydowali się zaryzykować własne bezpieczeństwo, porzucić rodziny i dotychczasowy dorobek oraz pokażą, jak zmieniło się ich życie po wyjeździe. Tomasz Kin będzie rozmawiał z bohaterami serialu m.in. o tym, jakie trudności musieli pokonać w nowym kraju i jak poznawali nową kulturę i język. Producentem serii jest ATM Grupa.

  • Director: Radek Chrześcijański // Marcin Kolczyński
  • DoP: AdamLenart
  • Editor: Marcin Mikołaj Mironowicz PSM
  • Producer: Krzysztof Jakubowski // Dorota Danielak
  • Production: ATM Grupa